Dnes na linke 21, odchod z Patronky 14:45 isiel SOLARIS, niektori ludia pozerali ako vyvaleni, avsak celkom sa im to pacilo. Nejaka pani sa cudovala, ako to sofer s tym dlhociznym autobusom vykruti v zakrute, hlasenie zastavok bolo iba pred a na Kriznej... ale inac v pohode
si
Dnes som sa konecne dostal aj k povozeniu sa SOLARISom, ludia sa pekne divili ze co to je za voz a ze si nemaju kde cvaknut listok.. vodici to zas dost setrili, takze lamali rekordy v meskani (ani Ik435 sa nechytal:-)) Buseho ma umiestneneho velmi blbo (nad hlavou vodica) takze po par zastavkach na znamenie mu to uz ukazovalo totalne nezmysly a na obratisko vysehradska dosiel s oznacenim zastavky romanova :-)) akusticke hlasenie bolo velmi nezretelne a spustalo sa tak asi iba kazdu 3 - 4 zastavku. Za pozitivum pokladam display s casom vpredu nad vodicom, aj ked voz mal aj transparent. Pri prednych dverach nie su tlacidla na "dopytove otvaranie dvari" (ak su tak myslene) ani na "STOP". A na bratislavske podmienky ma privela sedadiel na ukor miesta na statie :-)) (nehovoriac o tom, ze taky pekny autobus by si asi velmi rychlo podali aj vandali)