co sa tyka nocnej dopravy, tak je dost liniek co chodia (hlavne koncom tyzdna) slusne narvate 
bolo by ale vhodne upravit siet nocnych liniek a prevadzkovat co najviac vozidiel elektrickej trakcie

bolo by ale vhodne upravit siet nocnych liniek a prevadzkovat co najviac vozidiel elektrickej trakcie
A to, ze na nete uz nebudu CP v rozumnom formate...
J
Ďalšou vecou je, že táto zmena určite nevyšla z popudu DPB, ale z iných skupín na meste.
V každom prípade sú tieto zmeny, ktoré prišli zmenou k lepšiemu.