Reply on: J #26180:
ked niekde zriadis zastavku, niekto sa vzdy najde (aspon jeden denne) co ju pouzije a ked ju (alebo tu druhu pobliz) budes chciet zrusit, tak ti na to budu ludia akurat tak nadavat... Proste to vidim tak, ze na linke zostanu uz zastavky dve - a to nepovazujem za spravnu cestu ku skvalitnovaniu sluzieb pokial su tie zastavky blizko seba (a tieto dve veruze blizko su)

)
galiyosha
Moj nazor na zastavovanie L75 na zastavke Pri jazere je asi taky, ze byt to na mne, tak bud zastavka Pri jazere alebo zastavka Herlianska sa uz davno v zastavkovej sieti bratislavskej MHD nenachadzaju...