Reply on: Andy #26014:
Skus odstranit egoizmus, to je problem nasich hradnych...Tomas: Smola. Je to proste tak. Aj mne to robi.
Pohoda...

Bolo to na Markíze, ale na nete som som to zatiaľ nikde nenašiel. Možno nájdeš Ty. :o)
Vladimír
Dofrasa, a nechcete sa už baviť o niečom inom? Napr. aký typ vozidla je najlepší alebo aký rozchod je pre BA správny alebo či by ste chceli na Dlhé Diely trolejbus alebo električku?