Reply on: Sarko #26006:
Pohoda...
Pohoda...
Bolo to na Markíze, ale na nete som som to zatiaľ nikde nenašiel. Možno nájdeš Ty. :o)

a skoda tej hrubky (psa byt), inak pohoda prispevok. ja som myslim madarsky nemec, inac moji rodicia su uz obaja SK
) odstraneny
Sarko
Hádam by to mohlo vedieť na wape "opisovať" aj diakritiku. Možno sa tak zbavíme aj problémov s nenačítavaním diskusií a dispečerov (v KE sekcii už vyše mesiaca). Ale to je vlastne apel na mastertety. '-)