Reply on: Joyki #258120:
Ten náš náhodný dopravca si fakt robí čo chce. Respektíve čo mu zmluva s ministerstvom a samotné ministerstvo dopravy dovolí.Tak isto to schytala linka Kúty- Skalica z ktorej vlastne súprava a rusnovodič robia tento pár vlakov. Tam teda aspoň dali NAD ktorej síce cesta trvá raz tak dlho ako vlaku, ale šak čo chcete cestovať verejnou dopravou tak Vám treba
david11