Reply on: Vladimír #257191:
O výluke viem, aj o +15 minútach v grafikone. Navyše ten vlak tá výluka aj zasiahla a išli sme tam pomaly. Ale sťahoval sústavne, dosť stiahol už pred Žilinou. Práve v jej okolí sa dá stiahnuť asi najviac, keďže pokiaľ viem, jazdná doba sa v jej okolí po dokončení rekonštrukcie neznížila a jazdí sa podstatne rýchlejšie. Bežne tam príde vlak aj 5 minút skôr voči plánovanému príchodu.
.
Vladimír
Aktuálna výluka medzi Bratislavou a Leopoldovom je naplánovaná na takmer 5 mesiacov. Počas nej sú aj obdobia, kedy jazda vlaku prácami zasiahnutá nie je. V takom prípade môže vlak "zázračne" znížiť meškanie. Ja osobne sa skôr stretávam s tým, že 15 minút stojíme na stanici v Trnave a čakáme na odchod.
Nechápem, čo je na tom zle.