Reply on: samkoh #257182:
Nie. Podľa ŽSR sa má jednať o menšie stavebné práce. ZSSK si žiadne riešenie dopredu nepripravila, žiaľ. Opatrenia sú prijímané operatívne.
Ak by ste hľadali do budúcna beta testerov rád sa do toho zapojím.
tom_sk
Ešte fun fact: okrem sociálnych sietí je u mňa práve imhd aplikácia tá s najväčšou spotrebou dát čo už je teda na zamyslenie či je naozaj takáto reklama nutná najmä pre ľudí ktorí nemajú neobmedzené dáta tak ako ja môže byť takéto zistenie dosť nepríjemné.