Reply on: tom_sk #257163:
Nerozumiem, aká možnosť zmizla? Veď raz vyhľadám zastávku, otvorím "zobraziť najbližšie odchody", túto stránku si v prehliadači pripnem medzi záložky - alebo rovno na úvodnú obrazovku. Mal som takto na titulke mobilného firefoxu asi 6 najčastejších zastávok, kým som ešte chodil veľa po meste a chcel na jeden klik vedieť, kde kedy ako.
Andy