Reply on: Ike #257057:
Na Jasovskej už mal byť PAAS v roku 2023, ale mesto je neschopné to zapracovať, tak tu zatiaľ nie je. Ale príde ten deň, keď sa dostane aj sem, aj tam, kde pracujem. Ale hej, je to asi ťažké na pochopenie, rovnako ako to, že niekto môže cestovať do práce 8km/60 mininút, alebo 12km/80 minút v rámci Bratislavy a podobné chuťovky.
Čiže jedine z úspor sa dám zavrieť niekam do domova a nemusím riešiť, či mi má kto navariť, obstarať mňa aj byt.
Táto debata je teda prudko hypotetická....
MatejBA
To ma teraz predat byt a kupit druhy? Alebo sa prestahovat do podnajmu, lebo Petto nechape, ze obcas sa zivot a shit happens, a zmenis robotu do inej lokality ako mas napriklad svoje kupene byvanie? Napriek tomu, ze mas napriklad vybudovane vztahy a zazemie tam, kde byvas teraz?