Vallovský "automat" bol, že zdvihneme podnikateľom daň z nehnuteľností o 100 percent a potom ešte o 50. Takže namiesto 1000 teraz platí občan cez služby podnikateľov mestu 3000.
Mestu za Vallovcov rástli príjmy viac, než priemerná mzda ľudí. To akože o koľko viac by ste chceli tých otrokov podojiť?
Ak by bolo jasné komunikové a bol jasne nastavený automat, každý normálny človek pochopí o čo ide a zmena nie je radikálna. Ale keď sa to raz za 5 rokov mení, tak skok je veľký, emócie sú negatívne a za tie roky utekajú peniaze, čo sa mohli použiť inde. A bavíme sa o miliónoch.
Ten automat existuje, ale pri dlhodobej inflácii znamená zmenu cenníka každý rok, čo nie je užívateľsky atraktívne a sú spojené výdavky s logistikou. Naposledy sa ceny menili minulý rok v lete, tento rok sa dala pauza.
neviem, čo si predstavuješ pod pojmom "komunistické monštrum", lebo vynikajúca autobusová stanica bola nie tak dávno na opačnej strane cesty, akurát sa z nepochopiteľných dôvodov prestala využívať ... a odvtedy Bratislava nemá žiadnu autobusovú stanicu ....
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
zakaznik
Mestu za Vallovcov rástli príjmy viac, než priemerná mzda ľudí. To akože o koľko viac by ste chceli tých otrokov podojiť?