Reply on: MatejBA #255970:
Buspruhy na Harmincovej veľmi slušne fungujú, s výnimkou rannej špičky v úseku Záluhy - Lipského, tam je priestor pre zlepšenie. Myslím, že aj IAD na Harmincovej to má v rámci možností OK. 
Ad. Mlynská dolina, na tom úseku sa uvažuje s organizáciou 3 + 1, t. j. zostali by dva pruhy pre IAD smer Patrónka.
Ci nedajboze si spat?
.
MatejBA
Na jednej strane ano, treba ju davat dole a nekupovat najdrahsiu ponuku aby sa neplytvalo peniazmi. Na druhej strane potom kupime sunt, ktory sa X nasobne preplati udrzbou, servisom, odstavenim, alebo roznymi dodatkami, ze potom aj drahsia ponuka by vysla ekonomickejsie.
Napriklad uz teraz sa bojim, co nahradi MBCC, ked ich vyradia.