Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Viko #255796:
O tom precislovani sa hovorilo uz celu vecnost, v podstate uz od zavedenia oblastneho systemu cisel liniek autobusov. Aj linka 33 a 64 pri vzniku/zatrolejovani uz dostali cisla podla oblastneho systemu. V momente, kedy mame IDS nemalo zmysel blokovat 200kovu radu zbytocnym umelym oddelovanim trolejbusovych liniek.

upravovač fotiek

Reply on: Viko #255796:
To prečíslovanie schválili mestskí poslanci v rámci nejakej koncepcie BID. Prečíslovanie sa malo uskutočniť keď sa znovu otvorili Mlynské nivy a došlo k veľkej reorganizácii trolejbusových liniek, nie všetky sa vrátili na svoje trasy. Že to vtedy Vallo stopol a vniesol zbytočný chaos, keď sa to aj tak neskôr zmenilo, je rozhodne zlé.
Reply on: si #255793:
Ja ked idem MHD, pridem na zastavku, zdvihnem hlavu, pozriem na digitalnu tabulu kedy mi to ide, pride mi elektricka, nastupim a viem, ze prestup bude do par minut.

Uz to je neporovnatelne lepsie, nez to bolo predtym.
Reply on: 3pa3ck3 #255794:
Ok, tak potom prerobiť priestor pred DK Kramáre, spraviť pred ním zastávku so zálivom a prestup smer NÚSCH/NOU je vybavený. 🙂
Reply on: LubomirM #255795:
Zrovna zbytočné prečíslovanie trolejbusov nie je vec, ktorou by som sa chválil.
Reply on: si #255790:
Pozri sa na rozvoj bus pruhov v meste, konecne doriesenu (rozsirenu) zastavku Racianske myto, nakup elektriciek a trolejbusov (tie, ktorymi sa chvalil Nesrovnal, tak tie sa objednali este za Ftacnika), spustenie Parkovacej politiky (ako pokracovanie projektu este z obdobia Ftacnika) Rekonstrukciu trate Karlovej Vsi (Z velkej casti pripravenu este za Ftacnika, ktoru Nesrovnal nemal odvahu spustit kvoli volbam), rekonstrukciu trate na Zlate Piesky ako aj esicka za Detvianskou, rekonstrukcia vozovne Krasnany, rekonstrukcie ciest a chodnikov (ako aj napr. vydlazdenie priestoru pred Hl. stanicou), rozsirovanie trolejbusovej dopravy a reko trolejbusovych trati, dostavba Petrzalky, riesenie projektu predlzenia trate v Ruzinove a trate okolo Eurovey. Opravy priecesti atd. Za zmienku stoji reorganizacia elektrickovych liniek na jednolinkovy variant a tiez precislovanie a zmeny linkoveho vedenia u trolejbusov. Urcite som na mnohe veci zabudol.

Suhlasim, ze za Petrzalku mala padnut hlava, aj ked si nemyslim, ze by cela dlzka zdrzania lezala na pleciach mesta. Suhlasim aj s tym, ze sa isto dalo spravit viac. Aj ked samotny koncept toho, ze sa veci nedokoncuju len pocas volebneho roka priniesol prvy krat Valo.

Ale ruku na srdce, co presne zvladol z dopravnych projektov napr. ten Nesrovnal? Dokoncenie prvej etapy Petrzalky a reko trate na Hl. stanicu spolu s pomerne kontroverznym pristupom k projektu rekonstrukcie Hl. stanice.
Reply on: zakaznik #255789:
Skomplikoval by si tým prestup medzi linkami z Patrónky a L49 smer NÚSCH/NOU
Reply on: LubomirM #255788:
a este, z hladiska objednavanych a odjazdenych dopravnych vykonov verejnej dopravy sa jeho vedenie tiez nijak nevymyka tym tebou menovanym, vsetcia to nechavaju/li na tych cislach kam sme sa dopracovali pri redukciach v prvej polovici 90tych rokov, takze kde mam prosim hladat nejaky rozdiel oproti tym co si neprosis ?

mne farbicky na ceste a vyssie dane a poplatky nijak zivot v meste nezlepsili....
Reply on: zakaznik #255789:
Plynulosti by pomohlo iba to aby sa regulovali vjazd na Kramáre už od Patrónky .. to znamená menej áut púšťať smer Kramáre a viac MHD
Reply on: si #255786:
Asi mu nejaky socialista karpatskeho typu pretiahol frajerku, ze tak reaguje 😃
Reply on: LubomirM #255788:
nuz, aj taky nesrovnal stihol len jednu urodu paradajok na meskajucej stavbe (a v narocnejsich podmienkach ako zelena luka)
a tento tu zelenu luku mal uz +- predpripravenu, ake dalsie projekty a v akom stadiu predpripravy su ? (= kde budu moct jeho nastupcovia pestovat paradajky ? 😃 )
Reply on: Petto #255762:
Na Kramáre nechodím.

Ale ma zaujíma, či by nepomohlo plynulosti dopravy na Kramároch zrušenie zastavovania liniek 32 a 42 na zastávke Magurská v smere do centra.
Reply on: si #255786:
A je dostatocne povedat, ze z hladiska dopravy sa spravilo za tohto vedenia viac ako za ktorehokolvek ineho vedenia od roku 1989?

Nevravim, ze by to nemohlo byt lepsie, p. Kratochvilova si zasluzila vymenit uz davno.

Ale alternativu som zatial nevidel. Lebo ak by alternativou tomuto vedeniu mal byt opat nejaky klon Nesrovnala, alebo Kuseho, tak dakujem neprosim.
Reply on: andy27 #255766:
Ešte červené stoličky 😃
Reply on: S499.1023 #255784:
a to je nutna ci postacujuca podmienka k tomu aby si mohol opisat to co vidis ze sa deje v meste pod tymto vedenim ? 😃
Reply on: trolejbus6207 #255780:
Trochu zvláštne, že uprednostňujú T6ky pred T3P, hoci tie dve čakajú už o niečo dlhšie ako 7799...
Reply on: andy27 #255766:
Tebe tiež progresívec pretiahol frajerku?
Reply on: Solider #255782:
Tak na toto radšej ani nemyslím, otázka je, kedy k tomu príde...
Reply on: trolejbus6207 #255780:
Horšie to bude, keď sa zavrú ÚD kvôli modernizácii 😉
Reply on: david11 #255778:
Prvotnou príčinou je neschopné manažérske riadenie. V normálnej súkromnej firme by im nedali ani zbierať poháre v staničnom bufete.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.