Reply on: trolejbus6207 #251842:
Takéto služby by mohli byť obsaditelne brigádnikmi na vysokej školeJa som mával rozvrh pravidelne tak že som začínal o 11 takže ísť ráno na 4 hodinky do práce by nemuselo byť zle
.
Color
Edit: Mať tu ešte doručovacie boxy, jednak by nikomu esteticky nevadili, druhak pri tej frekvencii spojov by pre tých, čo to majú po ceste, mohlo dávať zmysel si to objednať sem a vyzdvihnutie vyriešiť medzi dvoma spojmi. Zásobovanie sa dá vyriešiť, z nájazdu je tam prakticky celý jeden pruh, dnes vyzebrovaný.