Reply on: diky #249251:
Prečo vlastne nemôže všetky chodníky a zastávky ošetrovať napr. komunálny podnik, aj keď patria DPB alebo MČ? Nebolo by jednoduchšie, keby to robila jedna firma a mesto, DPB a MČ by si to potom medzi sebou iba vyúčtovali? Okrem iného by sa možno dali lepšie rozložiť aj pracovné sily, keďže by na jedno miesto nemuseli ísť pracovníci mesta, DPB a MČ kvôli tomu, že každý meter chodníka patrí niekomu inému.
Lubomirkos
Ale budeme mat busy dlzky 12m, 18m, 24m ci kolko . . . . cakam ze to dospeje do stadia ked bude mat bus 500m a na trase mozno len niekolko zastavok, ked dlzka busu obsiahne 4 zastavky. Zo zastavky na zastavku sa dostanes chodzou v buse medzi prvymi a tretimi dverami . . . .