Reply on: micenzo #249245:
Inac, ak chcu setrit, nech netlacia a nevylepuju tie smiesne papieriky po zastavkach (myslim tym cestovne poriadky), bo kolkokrat sa stane, ze neodchadza spoj podla neho ani z konecnej . . . . nieto este na trase.
Lubomirkos
Ale budeme mat busy dlzky 12m, 18m, 24m ci kolko . . . . cakam ze to dospeje do stadia ked bude mat bus 500m a na trase mozno len niekolko zastavok, ked dlzka busu obsiahne 4 zastavky. Zo zastavky na zastavku sa dostanes chodzou v buse medzi prvymi a tretimi dverami . . . .