Reply on: SixSixTrooper #248882:
Vodiči sa nezjavia len tak a bohužiaľ vysoká chorobnosť je všade...
aspoň že idú už pomaly prázdniny a snáď sa 8.1 nevrátime do tohto stavu
aspoň že idú už pomaly prázdniny a snáď sa 8.1 nevrátime do tohto stavu
.
Miro
Mimochodom, raz sa mi stalo, že som si v krčme dal pivo a zistil som, že nemám peniaze. Krčmár hovorí, nevadí, dáte nabudúce. Lenže kedy nabudúce? Bola to letná krčma, koniec sezóny, posledný deň prevádzky pred zimou. Nakoniec som dostal nápad - vypýtal som si jeho číslo účtu a mobilom cez internet banking som mu peniaze previedol z môjho účtu na jeho. A boli sme spokojní obaja.