Reply on: Petto #246602:
Toto je suverenénne najväčšia sprostosť z celého návrhu a imho to úplne neguje zrušenie 20ky. Je to totálny overkill vzhľadom na dopyt a vzhľadom na úlohu 83 a dokonca si dovolím pochybovať aj o miere šetrenia vzkm. Zároveň to dosť naserie Dúbravčanov, ale v podstate neprinesie nič. To potom mala zostať 20 bez zmeny.
tr3mp
Papierovo sú to tuším 2 minúty. Pri jazde z Vrančovičovej pod hlavnú stanicu (16 minút so zachádzkou) je zdržanie samotnou zachádzkou 12,5% celej doby jazdy.
V dnešnom stave sú vlastne z Lamača dva "motáky". 30 cez Segnáre a 63 cez Tesco Lamač. Lepšie by bolo mať rýchly spoj (63, vyhodiť Tesco) a pomalý (30, zachádzka aj k Tescu, možno aj cez Pod Zečákom). 30 určite až po Patrónku, ak by bol problém s prestávkovaním, otáčať sa dá aj pri Kauflande, 130 by sa tak mohla úplne zrušiť.
Ak je Tesco Lamač taký stred sveta, že tam musí všetko stáť, lepšie by bolo spraviť zastávku smer Patrónka priamo na Lamačskej ceste (nika už je hotová