Reply on: 810zssk #245605:
opat "no offense" styl:dovol mi ujasnit veci a vnest kusok svetla - myslene to bolo ako doplnok Tvojej reakcie a postreh "zo zivota z ulice". Veci na papieri od ludi co planuju MHD vyzeraju vzdy "skvelo" (to uz pomaly ako Java programatori / IT architekti), ale realita je mizeria. Kapitalizmus by uz davno vydobytky ako prazdne/nizko vytazene autobusy/elektricky poslal do historie, pripadne redukoval spoje na 4-5x za hodinu. Na co ma MHD chodit kazdych 4-5-6 minut, aut z ciest nam neubudlo za posledne roky. Nehovoriac o vizii ze z Dubravky maju asi chodit spoje "zo vsade -> vsade". Moznoze raz bude zo zastavky "Pri krizi" chodit aj priamy spoj do Bruselu - ved co ak by nahodo niekto chcel ist. Paradoxne DPB rusi spoj c.27 - lokalny okruh ma daleko vacsi vyznam a ludia nech si nasledne prestupia napr. na Patronke / buducej "Lamacskej brane" a mozu ist odtial kam chcu. (peace)
.
pavol86
vo viedni tie dve zastavky pri ceste na erdbergu neratam a tu pri hautbahnhofe kde chodia max balkanske autobusy uz chceli davno zrusit.
vzdy primestske autobusy zacinaju niekde na konci mesta pri konecnej metra alebo pri nejakej zeleznicnej stanici.
je totalny nezmysel aby napr autobusy do malaciek zacinali na autobusovej stanici.