Nie, ja som hrdy rodak z Krasavice na Dunaji 
Ak narazas na to, ze tie vyrazy su trochu nepresne, tak som taktrochu laik ale som rad, ze sa tu pri vasich diskusiach toho dost naucim
Lebo MHD a aj celkovy chod mesta ma dost zaujima...

Ak narazas na to, ze tie vyrazy su trochu nepresne, tak som taktrochu laik ale som rad, ze sa tu pri vasich diskusiach toho dost naucim
Lebo MHD a aj celkovy chod mesta ma dost zaujima...
Je mi z tych nemeckych (et=t-mobile) svin zle.
Dalsia vec je dojazd linky 201 - pekne by napr. bolo, keby sa na Trnavskom myte zmenila 201 na 204. Viem, ze to tak nebude, lebo su ine plany, ale toto by ma potesilo 
Vladimír
Re #24437 fobust: Wow! Wow! Wow!
1) Čítam, že vám to tam všetko hlási...
2) K. Kajdi: "Lenže šofér predsa nemohol nosiť pod pazuchou hŕbu tabúľ a meniť ich podľa potreby," Íha, v živote by ma nenapadlo, že ešte aj takáto samozrejmá vec, ktorá sa v PO praktizuje vždy, všade a na každej službe môže byť niekde nemysliteľná.:-o
3) "Zdôrazňuje, že na rovnakom princípe prepísania svetelných údajov môže jedno vozidlo premávať v ten istý deň na dvoch, troch aj viacerých linkách"... Tak toto je ozaj objav Ameriky