Reply on: Ike #242907:
súhlasím, na druhú stranu by polícia mohla postupovať recipročne aj proti vodičom autobusov nevyužívajúcim buspruh tam, kde môžu. Nakoľko tiež porušujú ustanovenia zákona o CP. Dnes vodiči Arrivy a SAD DS smerujúci na AS zásadné po prievozskej nejazdia v buspruhu a radia sa doň krátko pred odbočením.
Petto
https://zdopravy.cz/v-praze-po-dlouhe-dobe-uspelo-iveco-doda-az-253-dieselovych-autobusu-105708/