Reply on: Jezo #242632:
Viem ze do mrtvoly v diskusii sa nekope, ale neda mi...Bol som na Smolenickej v Petrzalke a isli za sebou Otokary na 93 aj 98, oba s cervenym podfarbenim. Potreboval by som este raz vysvetlit ako mi pomoze, ked teda sa zhorsi rozoznatelnost cisla.
Poviem to tak, peniaze sú viac než svetonázor...
3pa3ck3
Tabuľa na zastávke Herlianska ďakuje našim hokejistom
Potvrdenie z virtuálnej tabule