Reply on: Minko #242747:
Nikto nie je tak nepríčetný, aby do takej súťaže prihlásil. Dovoliť si to mohli iba dovtedajší dopravcovia. Koniec koncov, už teraz sa jazdí na príkaz, keďte zmluvy boli do 31.12.2021.Ale zákonu sa dalo za dosť, výpadok nebol žiadny (niekoľkokrát sa pritom poukázalo na to, že to nie je ako v BA) a tak sú všetci spokojní.
u sad pp to bol extrém taký štýl jazdy som snáď nevidel nikde na svete - rozjazd z 3 na rovine a bum do 6, ked sa rozbehne na 70 vyradí a na neutrále ide do 50 potom proces opakuje. Neviem či si niekto niekedy spočítal aký vplyv to má na poruchovosť a celkový stav vozového parku... Tí normálnejší sa vys*ali na prémie a jazdili normálne za cenu vyššej spotreby. PS: kvôli týmto tzv. jazdám na spotrebu sa napríklad nepúšťala klíma, počkajte na leto a uvidíte či tam ešte buzerujú stále
Viko