Reply on: TomJ #242429:
To ten argument vôbec nie je, ale to je ok. Ja som rok a pol bez rúška a žiadna apokalypsa nenastala, takže za mňa okej.
Zase je to o tom, že niekto vymyslel pravidlo, ale zabudol, že sa napríklad môže stať, že respirátor cestou stratíš alebo ti niekam padne a nemáš náhradný.
Ešte že je príležitosť buzerovať za hlúposti, to pôjde výborne, čo?
martinah
fakt si tu vyhlasku precitaj, su tam jasne vymedzene vynimky, vratane mhd, kedy dotycny neporusuje ziadnu povinnost