Reply on: Minko #242437:
a aku skodu utrpi podnik (alebo ktokolvek druhy) prevadzkujuci verejnu dopravu tym ze sa v nom odvezie volakto bez nahubku ? toto je velmi zle prirovnanie....
pre tychto ludi nie je problem preukazat na mieste vynimku, len by ste museli aj premyslat
810zssk
Naozaj si myslíš že ľudia čo nosia respirátor z donútenia ho nosia správne? Houby. Dajú si niečo na ksicht aby splnili predpis a nikoho nijak nechránia. Ja keď som bol na Slovensku som nosil jednorazové rúško tri mesiace. Litera zákona splnená, ochrana nula nič. Môžeš tú pani vybuzerovať do toho, ale čo si vyriešil? Chráň sa sám, to je jediné čo môže aspoň teoreticky fungovať.