Pre mňa je dopravca Arriva obeťou šikanovania od hnusného dopravcu menom Slovak Lines. Nech Slovak Lines teraz pyká za to aké škody spôsobil Arrive! Pre mňa je Arriva skvelý dopravca ktorý sa snaží o najlepšiu dopravu na celom Slovensku, to že nemá dostatok vodičov nie je vina Arrivy ale samotných vodičov ktorí sú zaostalí a nechcú pracovať v Arrive. Arriva má dobré pracovné podmienky, dodržuje poriadok a furt vodiči na ňu nadávajú. Čo im Arriva urobila zlého? Ja som s Arrivou zažil iba pozitívne skúsenosti, odkedy je v BA tak jazdím regionálnou každý deň. Cestujúci ktorí nadávajú na nedostatok spojov nech nadávajú na agresora menom Slovak Lines a nie na obeť Arriva ktorá za to absolútne nemôže!
Ike
K bodu dva. PDO vnímam ako rámcový dokument, z ktorého sa dá vypočítať iba rámcový transfer (veľmi nepresný), ideálne nejaký rozsah. RPOD je dokument, ktorý zohľadňuje plánované výluky, posilnenia + taký ten mimoriadny balast, čiže ide o značne presnejší odhad vzkm/vlkm a aj odhad transferu. PDO v prípade BA chýba, ale zase na druhej strane RPOD ho sčasti supluje (a z časového hľadiska je aj vo vyhláške uvedené, že nemusí byť na 10 rokov). Nie je to ideálny stav, ale off-record platí, že radšej fungujúca verejná doprava bez administratívnych povinností (a stále dokument, od ktorého sa objednávka odvíja existuje, nie je to ad hoc) ako zamašličkované navoňané PDO a doprava nepoužiteľná. Ohľadom licenčných záležitostí máš dobré otázky.