Tušíte niekto aký je aktuálny stav v Lajnse? Sú už v zatváracom móde (napr. dostávajú už vodiči výpovede), alebo zatiaľ stále veria že si tú zákazku udržia?


Takže jedno klamstvo strieda druhé, ešte väčšie. Asi bol prieskum robený na základe ich vlastných hlasov v anketách na tejto stránke 

).
Veľmi smutné kam sa to celé dostalo. Ak niekto roky (oprávnene) kritizuje DPB, mal by byť schopný sám zniesť (oprávnenú) kritiku keď sa sám dostane "k moci".
TramLover