uz mi to premenovavanie zastaviek velmi lezie na nervy. Co ta sranda stoji ? Navrhujem sa zozbierat a nechat premenovat zastavku Trnavske myto na "blbost" [dufam ze potom si uz konecne niekto uvadomi ze premenovavanie zastaviek typu zimny stadion je hovadina]

Vladimír
Re #24016 Sarko: S dotyčnou som mal tú česť len raz v živote. Bolo to na KT-čku č. 530 a práve sme vyšli na rýchlodráhu a bolo neZetko, takže si vieš predstaviť. Úpenlivo som sa snažil o niečom rozmýšľať a nesústrediť sa na jej techniku jazdy, lebo by ma trafilo