uz mi to premenovavanie zastaviek velmi lezie na nervy. Co ta sranda stoji ? Navrhujem sa zozbierat a nechat premenovat zastavku Trnavske myto na "blbost" [dufam ze potom si uz konecne niekto uvadomi ze premenovavanie zastaviek typu zimny stadion je hovadina]

Sarko
To sme v KE mali takú tetu menom Harčariková, ktorej nemohli vôbec dať do ruky T3, pretože o chvíľu by už jačala do vysielačky, že s ňou trhá...
Prirovnal by som ju k bratislavskému Milkovi, ale to si neviete ani predstaviť, keď táto teta robila R-ky, takže raz som sa skoro scvokol, keď na rýchlodráhe medzi dvoma zastávkami (cca 8 km) našlapla niekoľko 100x... Odvtedy keď som ju niekde videl, tak som v rámci prevencie ochrany svojho aj jej zdravia ostal radšej stáť na zastávke a čakal na iný spoj