Reply on: MatejBA #233465:
Aj keď asi nebude so mnou súhlasiť, tak doba každý deň napreduje a bud sa prispôsobíš alebo budeš hundrat. Hold tak to je.


Na záberoch okrem iného električka 6MT+SGP na Štefánikovej, pôvodná trať na Hlavnú stanicu i T2 Hviezdoslavovom námestí. 
http://bit.ly/2uPNo88

yellowcaptcha
Toto ešte nieje aktívne, alebo nevidím možnosť editovať príspevok v novej verzii preto, že som ho odoslal zo starej?
A ohľadne automaticky generovaných avatarov v podobe robotov – budú sa dať zmeniť na vlastný obrázok/fotku? V opačnom prípade ich významu príliš nerozumiem, a celkovo si nie som istý dôležitosťou nejakého obrázku špecifického pre používateľa pri jeho používateľskom mene pri takejto podobe diskusných fór.