Reply on: FiFo #233464:
no a ja napriklad pouzivam stale stary tlacitkovy telefon - aj po fakt mnohych rokoch vydrzi bez nabitia na baterke tyzden normalneho pouzivania; a na normalne citanie alebo pracu pouzivam normalny PC alebo notebook (predsalen si aspon trosku vazim svoje oci)...takze pre mna to bude zmena cisto k horsiemu...


Na záberoch okrem iného električka 6MT+SGP na Štefánikovej, pôvodná trať na Hlavnú stanicu i T2 Hviezdoslavovom námestí.
810zssk
Úplne super je vizualizácia rôznych variantov liniek. Škoda že ten variant pre zložité linky sa nepoužíva pre všetky vetviace sa linky, lebo podľa mňa to je najprehľadnejší spôsob ako vyriešiť vysvetlivky (keď si už naň človek zvykne).
Nepáči sa mi oddelenie jednotlivých prevádzkových režimov, preferujem vidieť všetky naraz - mohlo by to zostať aspoň ako voliteľná možnosť.
Skvelé sú nové nastavenia v plánovači cesty.
Fórum mi príde málo prehľadné. Privítal by som trochu viac farebnosti (ako v starom dizajne) na oddelenie jednotlivých prvkov (horný bar s menom užívateľa, pozn. o reakcií, atď) + zmenšenie fontu, resp. paddingu. Teraz príspevky na výšku zaberajú strašne veľa miesta.