Tragikomedia s reko pokracuje, tentoraz moze vraj za to Kocner https://domov.sme.sk/c/22277673/spustenie-elektriciek-pre-30-tisic-ludi-zablokoval-kocnerov-kontakt.html
Ešte tá S20 rozdelená do dvoch PDF, čistá SADka
.
A zo súprav je tiež vždy určitý počet na VP v ústredných dielňach, potom nejaké na SP, KP, atď ... Takže výprava 33 zo 43 je OK, ale o moc viac už nie ...
810zssk
Hlavne by ale BIDka mala mať vyššie ambície a štandard ako udržiavať ten SADistický bordel.