Reply on: hroch #23163:
Sprostost to urcite nie je, ale je to luxus, na ktory nemame peniaze ani vozokilometre. Z hovna bic neupleties. K tomu ked ti budu kadejake skared www stranky hovorit aky si zly...

Asi tym, ze tak casto beham v terene "bez papiera", uz sa mi tie presne odchody vsetkych liniek z konecnych a prestupovych uzlov zlievajuuu...Polepsim sa, slubujem!
mam tam preklepy...joj..pisala som to "na behu", takze prosim o porozumenie :o)

fobust
Aj cez vikend? A preco musi ist 95 dve minuty po 88. Nestacilo by 5 minut? Keby mi zdrhla, tak aspon nemusim cakat tak dlho ako teraz. To je pakaren. A smerom do mesta by to mohlo byt tiez prelozene.
Inac toto iste je aj s 20/21 v DNV cez vikendy. 20 ide minutu pred 21. Pri 20 minutovom intervale je to neprakticke, lebo ak sa niekto chce dostat z DNV do DNV, tak musi cakat. Pricom tu o odlahcenie 21 vobec nejde, 20 ide uplne inym smerom, na Dubravku. A cez vikedny to nie je vobec napraskane, teda ak nie je vo VW pracovna smena. (dufam ze je to smena a nie zmena)