Za chvíľu sa tam začne parkovať aj na poli...
A čo sa týka tých nadväzných busov, tak tam nie je problém ten, že nie sú naviazané, ale ten, že idú len od každého druhého, resp. v sedle od každého štvrtého vlaku.
Obávam sa, že na zjetnotenie si ešte počkáme. Veď keď od jesennej opravy Romanovej neboli schopní vrátiť pôvodný označník a len na zastávku zapichli výlukový bez polovice tabuliek, ako by mohli byť schopní robiť nejaké zlepšenia?
Áno, smer Senec. Tam už asi netreba vôbec vylepovať, veď kto by už šiel vlakom z Bielu do Senca... och. V smere do Bratislavy sú dva CP? Nejako som si tam všímal tiež len jeden papier.
Apropo stanica Veľký Biel - rozsypali drvený kameň aj na druhej strane stanice, pretože už aj tam sa začalo parkovať v blate, v kalužiach (kde sa nachádza aj zastávka "nadväzných" autobusov.
Vo Velkom Bieli od juna 2018 sa neunuvali dat spravny CP vlakov, a to ani po zmene grafikonu v decembri. Vyvesili tam opatovne CP s vlakmi S60, a vlaky S65 tam proste nie su, tak namiesto 34 vlakov v jednom smere je uvedenych len 19. Proste ZSR - Senec.
Koľko sa sľubovalo, že nový typ vývesných grafikonov urobia aj na zastávkach, kde nebol dostatok priestoru. Stále nevidím žiadnu zmenu.
Zámer dobrý, ale dotiahnutie nula.
Jednu zmenu som predsa len zaznamenal, na zastávke Miletičova, smer Trenčianska (x72, T201), je už asi týždeň nová plechová tabuľa, ale stále je prázdna, teda na tej zastávke nie sú asi týždeň odchody spojov.
Doteraz nemali v DPB plech, teraz sa im zasa pokazila tlačiareň? Či kde je problém?
a tie vozokilometre su obvzlast super ukazovatelom pri elektrickach ked taka suprava najazdi na tej istej trase 2x tolko ako ked tam ide kachna alebo skodovka....
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Ike