Reply on: Maval #22889:
Neviem, nakolko je to aplikovatelne aj na bratislavsku prevadzku (vzhladom na normalizacne tendencie v minulosti mozno aj celkom dost), ale na stranke http://www.prazsketramvaje.cz/navesti.html je to celkom pekne popisane.

Matthias
Inak, mam mensie problemy s Tvojim mailom- ak by si napisal presnu adresu, vycaris usmev na mojej tvari.