Reply on: Maval #22889:
No z mojich pozorovani(bez zaruky) to je takto:1. Pismeno V - zltobiela tabulka - prejazd cez dialkovu rozbiehavu vyhybku, zbiehavu vyhybku, alebo krizenie len s vypnutou jazdou
2. Pismeno Z - zltobiela tabulka - prejazd cez dialkovu rozbiehavu vyhybku, zbiehavu vyhybku alebo krizenie so zapnutou alebo vypnutou jazdou
3. Cierny trojuholnik v ciernom obdlzniku - pred miestne stavanou vyhybkou - trojuholnik vyjadruje smer, na ktory je vyhybka prehodena standardne, teda vodic prechadza do toho s vypnutou jazdou, do druheho so zapnutou
4. Styri kruzky v obdlzniku - usekovy delic, prejazd s vypnutou jazdou
5. Cislo - zltobiela tabulka - maximalna prejazdna rychlost cez vyhybku, krizenie, alebo nejaky zvlastny usek, napr. pod nadjazdom
6. Cerveny obdlznik - zakaz vjazdu na trolejovu stopu
7. Prieciarknuty stvorcek - netusim co to je

doplne ma ak nieco chyba. pripadne viete bod 7
J
1. 1400,-Sk
2. 2150,-Sk čiže pokuta + električenka na tri mesiace.
Tá druhá možnosť je hlavne pre tých ako sú neucorp, ktorí jednoducho blbou náhodou dostali pokutu a pritom sú to slušní cestujúci.