Reply on: barack40 #228922:
Z výkresu aj vizualizácií (na odkazoch nižšie) vidno, že jediná nová zastávka bude na predĺžení Prístavnej v mieste napojenia na hrádzu. Možno sa niečo zriadi ešte na tej otočke pri Novom Ružinove. Na R7čke pravdepodobne žiadna zastávka nebude (i keď jednu zastávku na ceste kategórie R už na Slovensku máme).
)
810zssk
Co sa Google Pay tyka, ja som nepisal nic o tom ze by sa tam mala poskytovat nejaka zlava (to chapem ze je "kompetencne" niekde inde), len mi je luto ze ako standardizovana a plne integrovana metoda platby pre Android zariadenia nie je v aplikacii podporovany, ale ide sa skor cestou takychto minoritnych platforiem. Inak co sa poplatkov tyka, tak pokial viem platba cez Google Pay v obchodoch je uplne totozna ako platba prislusnym druhom karty, Google poplatky uctuje len vydavatelskej banke. Ci to tak je aj v aplikacach ale neviem.