Reply on: Ike #228120:
Myslel som zriadenie zastavky pri dnesnom priecesti severne od obratiska Zlate piesky (pri vychodnom okraji Kalneho jazera) bez zmeny trasovania trate
Stanica by zostala tam kde je, ale vlaky osobnej dopravy by tam nestali (kvoli kapacite). Kedze vlaky osobnej dopravy tam dnes tak ci tak nie su obiehane, nemalo by to snad mat podstatny dopad na kapacitu.
Petto
L21 bude stale nosna pre DNV pokial je stale ako-tak priechodna D2 pre nu. A na 21tke budu "parazitovat" obyvatelia Borov ak im nezriadia nejaku linku priamo aspon Bory - Patronka.