Reply on: 810zssk #228000:
No, to ale môžeme diskutovať o tom, či je správne nastavená európska legislatíva o pracovnom čase vodičov. Ja predpokladám, že to niekto nestrelil len tak od brucha, ale pri jej tvorbe autori vychádzali z nejakých údajov.Inak, vyšlo ti pekné číslo príspevku.

810zssk
Inak som nikdy nerozumel dogme SADiek voziť dvoch vodičov z ktorých jeden spí na prednom sedadle, namiesto toho aby sa prestriedali a mali v mieste striedania odpočinok. Asi dogma že voz musí byť pridelený.