nemam na vyber, lebo na slovenskom nete je strasne vela e-burz a tym padom si uberaju ludi a tym padom je mensia sanca. Avizo kupuje dost vela ludi.
a ked to vyturboval, tak na ****dilly circus ledva tocil ten sofer, to nebola sranda.
Kockac
Mimochodom, asi sa nieco stalo na tej vyhybni medzi Molecovou a Jurigovym namestim v Karlovke. Ked som siel okolo, bol tam jeden z tych nakladakov s cestnym aj zeleznicnym podvozkom, dvaja chlapici sa chystali nieco robit a dve supravy cakali, kym odidu. Nemal som cas zistovat, co to bolo - musel som bezat do prace.