Reply on: SDF #22723:
Mimochodom, videl som ako navarili staru kolajnicu na novu. Radsej som to ani neodfotil. Stara kolajnica mala zjazdenu hlavu, tak sudruh agregatik zobral hever, nadvihol si staru kolajnicku o 2 cm. Fuge medzi kolajniciami bola 3 cm. Tak sudruh agregatik zobral roxorovu tycku, pozohybal ju, narval medzi kolajnice. Zobral do kliestikov jednu elektrodu, do druhej ruky druhu a zvaral a zvaral... Potom to cele prebrusil a hotovo. Prisaham ze do jari bude ten zvar prasknuty. Ak nie, tak to bude zazrak.
Ako sa vam paci nove scifi?
fobust
Aha, ako to original, podla www.elektroline.cz, namontovali:
http://www.elektroline.cz/get_image.php?photo_id=TBSE10-L&for=completes
A vcera si mi o tom nieco hovoril...