Reply on: Spectre #22727:
A kedy sa po tom zacne rolovat???
)
převěs" som tam nasiel....... Bodaj by sme v BA mali same take pekne armatury a nie tie paskvily co nam tu visia.
kto by to platiť, bi by som tu bol furt
Sarko
Tak tá paródia na Orange nemá chybu! :o) Zajtra, pardón dnes , to ukážem aj kolegom v robote. '-)