Reply on: galiyosha #22447:
Je mi smutno z toho, co sa tu medzi nami deje. Kedysi mi kamos, ktory robil vodica na nocnej linke vravel, ze si prave kvoli takymto pripadom na svoju nocnu vzdy pribalil aj bejzbalovu palku, len tak, pre istotu.
)
Sarko
Tak ako som povedal. A to, prosím pekne, som si nevymyslel sám, to len tlmočím názor mnohých dopravárov i nedopravárov