Reply on: Novan #224180:
malokedy reagujem na tupcov,ale ty si extrem,takze musim...zapamataj si,mhd medzi 07.00 a 09.00 nikdy nejde na cas a ked aj ano, tak mas obrovske stastie,takze este raz pre teba,postav sa na zastavku a cakaj a tes sa ,ze sa tam zmestis,ked daco pride
Ike
1) BUS pruh na Lamačskej neobnovil - až po opakovanej urgencii - samozrejme nápisy zostali bez obnovy (keďže boli pôvodne aplikované na neočistenú vozovku, vyzerajú takmer nečitateľne)
2) na Patrónke sa farbičkoval koridor pre trofle, aby sa o týždeň (či koľko) zamazal čiernou farbou (ktorá je však za určitých svetelných podmienok viditeľnejšia ako biela) a
3) na Valašskej - Hýrošovej - Západnom rade sa spravila jednosmerka a o týždeň nato sa vodorovné dopravné značenie obnovilo v pôvodnom rozsahu pre obojsmerku (rozumej prerušovaná stredová čiara ide rovnako po obosjmernom aj jednosmernom úseku) - teraz sa to rieši s KDI.
Zatiaľ to všetko boli opravy, ktoré sa spravili do dvoch týždnov po aplikácii. Celkom objektívne by ma zaujímalo, koľko na to išlo finančných prostriedkov a či išlo aspoň o chybu zhotoviteľa, ktorý to opravil v rámci reklamácie.