Reply on: 810zssk #222418:
Sranda je, ze vseobecne sa na poste neda platit platobnou kartou ? To uz aj DPB viac napreduje so svojimi prerobenymi automatmi na bezkontaktnu platbu ☺
. Na 4ku do dúbravky s geniálnosťou 2-0 (molecova-pri kríži tuším 3krát) sa nechytá...

Solider
Potom sú linky, ako Tibor spomína, kde sú fiktívne a nereálne časy (linka 4) alebo sú linky, kde sa chronicky vetrá (linka 2, nemá zohľadnenú zapnutú preferenciu pod stanicou), takže sa teraz cez prázdniny bežne stane, že dvojka sa dostane pred štvorku a meškanie zbytočne narastá.