Vedel by mi prosím niekto objasniť nasledovné?
Myslel som si, že elektroniku predplatných CL odjakživa dodával Bratislave Emtest. Avšak na sérii agentúrnych fotiek k uvedeniu systému do prevádzky (od 15.03.93) vidno terminál, kde vykúka nápis __KO Austria: http://vtedy.tasr.sk/s/lrC45V3b35
Kto bol teda prvotný dodávateľ a ako prišlo k zmene?
Vopred vďaka.
Myslel som si, že elektroniku predplatných CL odjakživa dodával Bratislave Emtest. Avšak na sérii agentúrnych fotiek k uvedeniu systému do prevádzky (od 15.03.93) vidno terminál, kde vykúka nápis __KO Austria: http://vtedy.tasr.sk/s/lrC45V3b35
Kto bol teda prvotný dodávateľ a ako prišlo k zmene?
Vopred vďaka.
Mike
Ináč ako prvé sa mala rekonštruovať križovatka Ml. Nivy - Karadžičova a to tak zásadne, že sa mal vymieňať starý kolektor, ktorý je rovno pod križovatkou (niečo ako bolo na Šafku). Toto malo byť už vlani v lete (ak nie predvlani...)