Vedel by mi prosím niekto objasniť nasledovné?
Myslel som si, že elektroniku predplatných CL odjakživa dodával Bratislave Emtest. Avšak na sérii agentúrnych fotiek k uvedeniu systému do prevádzky (od 15.03.93) vidno terminál, kde vykúka nápis __KO Austria: http://vtedy.tasr.sk/s/lrC45V3b35
Kto bol teda prvotný dodávateľ a ako prišlo k zmene?
Vopred vďaka.
Myslel som si, že elektroniku predplatných CL odjakživa dodával Bratislave Emtest. Avšak na sérii agentúrnych fotiek k uvedeniu systému do prevádzky (od 15.03.93) vidno terminál, kde vykúka nápis __KO Austria: http://vtedy.tasr.sk/s/lrC45V3b35
Kto bol teda prvotný dodávateľ a ako prišlo k zmene?
Vopred vďaka.
kontiki
Už treba doriešiť len tú zubačku - lanovka v plánoch existuje
https://bratislava.sme.sk/c/2406089/lanovka-na-hrad-ma-byt-o-rok.html