Reply on: Joyki #220101:
Máš pravdu, bez vyriešenia katastrofálneho stavu železničných vozidiel národného ale aj toho súkromného dopravcu sa to bude len zhoršovať a viac ľudí bude presadať do áut, lebo tam aj keď v kolóne, si každý sedí vo svojom teplúčku.http://vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?id=230100
http://vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?id=230245
http://vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?id=230438
Od maja. Napisal to Freso do komentarov pod svoj prispevok o busoch na Pezin.babu.
Peon
Do Rohožníka (resp. Plaveckého Podhradia) je to hlavne pre turistov tie 2 spoje cez víkendy a sviatky (domácim tam viac vyhovujú autobusy), takže aj preto som očakával, že tam bude špeciálne cestovné. S499 však dobre argumentuje, že v porovnaní so sezónnou linkou z Břeclavi do mesta Lednice (kde navyše jazdia historické vlaky) na trati 112 nie je nič až také turistický významné.