Reply on: mbendzala #220098:
Tu vôbec nemusíš skákať na brzdu. Je to hlavne o pozornosti. Pokutu dostaneš iba raz. potom si už budeš dávať pozor.Je jedno kolkokrát za deň sa prechádza do iného režimu.
Aj podľa tohto videa je to prechádzanie režimov v pohode.
https://www.youtube.com/watch?v=ujiv1yzabRs
Od maja. Napisal to Freso do komentarov pod svoj prispevok o busoch na Pezin.babu.
Joyki
Dúfam-nový predseda VÚC o rok to možno obnoví, aj keď dvakrát do dňa je nič, to nepriláka ani cyklistov... veľká škoda to teda nebude zrejme. ?
Nie je dôvod zaviesť špeciálnu tarifu, mňa skôr šokuje to, že by bola špeciálna. Kým zo Záhorskej idem zadarmo, od Zohoru ďalej už špeciálne platím. A za čo? Tá istá bageta...