Reply on: zakaznik #219505:
To tu už bolo.... Je tam nahodený CP z konečných (iba jedna - a-čková chrono) a aj to niekde spred vyše roka.. Boli o tom aj články že zlý zlý DPB a zlé zlé mesto nechcú dať autorovi údaje.. a že máme online polohu sypačov ale nemáme online polohu vozov mhd...
david1
Kapacita v špičkách na 37 je už dlho poddimenzovaná.
Dalšia linka do centra nie je treba len treba patrične posilniť L37 + poriešiť spojenie Borov a Dúbravky miestnym "vymetákom". Pohrať sa napr. z linkami ako sú 23,123.