Reply on: TomJ #219512:
To beriem, že je to rozdiel. Myslím, že ľudia môžu mať aj iný cieľ v centre ako Zochova a Hodžovo.
Dost ludi z KV by ho pouzivalo, ale kedze to je teraz "ujde a cakam celu vecnost", tak radsej chodime cez Patronku
810zssk
Bolo by zaujimave uvazovat nad minibusom ktory by povymetal ZB a robil pripoj na 37.